Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Winduga

Winduga, kujawsko-pomorskie

  • 92 450 zł
  • 1 849 m²
  • 50 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Sołtys

Skontaktuj się

Działka budowlana Winduga

Winduga, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

92 450 zł

1 849 m²

50 zł/m²

Działka budowlana Winduga

Zaktualizowane: 13 maja 2026

92 450 zł 1 849 m² 50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 92 450 zł (50 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 849 m²
  •   kształt: prostokąt; szerokość: 30m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: Arkadia Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ARK-GS-4263-9

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

5 Działek/Winduga/Gmina Bobrowniki / Powiat Lipnowski

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 5 działek położonych w spokojnej Wsi Winduga (Gmina Bobrowniki )

Szczegółowe informacje
Działki położone na terenie niezabudowanym, posiadają decyzje o warunkach zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej na 5 budynków z dostępem do drogi publicznej.Woda oraz prąd w drodze.

Lokalizacja
Działki zlokalizowane są w spokojnej, malowniczej okolicy. (...)

Agent

Dorota Sołtys

533 510...

533 510 070

54 426 27 24

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dorota Sołtys

533 510...

533 510 070

54 426 27 24

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK